Алка

Накитот не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Материјалот делува хипоалергенски, па е погоден за оние со осетлива кожа. Доаѓа со сертификат за материјалот.

1,299 ден

Шифра: 8660 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram