Обетки МК200

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
Димензија: 
0,5cm

424 ден

Шифра: 10834 SKU: 883 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram