Огрлица ,

Безврменско ланче во кое може да ги поставите фотографиите на вашите најмили. Медицински челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.
Доаѓа спакувано во кутија со сертификат.

1,099 ден

Out of stock

Шифра: 8313 Категории , Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram