Огрлица Lk065 ,

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
Димензија: 44cm
Продолжеток: 5cm (подесување на должината)
Вкупна димензија: 49cm

849 ден

Шифра: 10701 SKU: 351 Категории , Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram