A082 Алка

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Димензија: 20cm (без привезокот)

999 ден

Нема на залиха

Шифра: 11407 SKU: 941 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram