Алка А031 ,

Не’рѓосувачки челик Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит. Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија. Димензија: 17cm Привезок: 1,7cm x 1,7cm

1,099 ден

Нема на залиха

Шифра: 10471 SKU: 603 Категории , Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram