Обетки МK018

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Дименазија: 2cm

599 ден

Нема на залиха

Шифра: 10871 SKU: 293 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram