Обетки М110

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

339 ден

Нема на залиха

Шифра: 13087 SKU: 653 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram