Обетки М254

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
Дијаметар: 
1,5cm

899 ден

Нема на залиха

Шифра: 10850 SKU: 918 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram