Обетки М270

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
Димензија: 
1,5cm

1,099 ден

Нема на залиха

Шифра: 10828 SKU: 964 Категорија: Тип: