Обетки М280

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Дијаметар: 2cm

849 ден

Шифра: 10860 SKU: 955 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram