Обетки “Mиa” M250

Не’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.
Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

1,099 ден

Шифра: 10269 SKU: 880 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram