Огрлица L227

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Должина на ланче: 44cm +5cm

Привезок: 2,7cm x 3,2cm

1,099 ден

Нема на залиха

Шифра: 11864 SKU: 775 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram