Огрлица L240

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
Димензија: 38cm
Продолжеток: 5cm (подесување на должината)
Вкупна димензија: 43cm

934 ден

Нема на залиха

Шифра: 10665 SKU: 976 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram