Огрлица L417

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Должина на ланче: 37cm +5cm

Привезок: 0,6cm

799 ден

Шифра: 12967 SKU: 1114 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram