Огрлица LK163

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Должина на ланче: 40cm +5cm

Привезок 1: 1cm x 1,6cm

Привезок 2: 1cm

1,299 ден

Нема на залиха

Шифра: 12989 SKU: 37 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram