Алка А057

Не’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.
Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

1,299 ден

Нема на залиха

Шифра: 10434 SKU: 62 Категорија: Тип: