L112 Ланче

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Димензија:

Должина на ланче – 44 цм плус продолжување

Привезок 6mm x 7 mm

 

764 ден

Нема на залиха

Шифра: 11500 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram