Lk069 Огрлица

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Димензии:

Привезок: 16mm x 6mm

Ланче: 45 cm плус продолжување 5 cm

 

899 ден

Нема на залиха

Шифра: 11506 SKU: 347 Категорија: Тип: