Обетки МК043

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
Димензија:
*мерено од горе надолу:
0,8cm
*мерено од лево кон десно: 1cm

339 ден

Нема на залиха

Шифра: 10754 SKU: 268 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram