Огрлица L021

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Должина на ланче 1 : 40cm + 5cm

Должина на ланче 2: 35cm

 

849 ден

Нема на залиха

Шифра: 12707 SKU: 564 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram