Огрлица L155

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Должина на ланче: 53cm +5cm

Привезок: 1,6cm x 1,8cm

1,699 ден

Нема на залиха

Шифра: 10630 SKU: 430 Категорија: Тип: