Огрлица L160

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Должина на ланче: 44cm +5cm

Привезок: 2,5cm x 2,8cm

1,099 ден

Шифра: 10628 SKU: 425 Категорија: Тип:
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram