Огрлица L415

Не’рѓосувачки челик

Не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.

Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.

Должина на ланче: 45cm +5cm

Привезок: 0,6cm x 3cm

899 ден

Нема на залиха

Шифра: 12961 SKU: 1112 Категорија: Тип: