Привезок за клуч K004 ,

Привезокот во должина од горе до долу е 7 cm, има 5 привезока кои варираат од 1cm,  до 1.5 cm.

Не’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.
Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија.
Димензија: 4cm

899 ден

Шифра: 9886 SKU: 166 Категории , Тип: