Привезок за клуч K002 ,

Не’рѓосувачки челик кој не кородира во допир со вода, парфеми и средства за дезинфекција. Можат да го носат оние кои имаат алергии и иритации од друг тип на накит.
Доаѓа спакувано во кутија со гаранција против корозија
Димензија: 5.5cm

599 ден

Шифра: 9891 SKU: 168 Категории , Тип: